Zima 2024

Keepers Skills organizuje już trzecią edycję zimowych warsztatów bramkarskich dla wszystkich ambitnych golkiperów z małych i dużych akademii, klubów – niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Warsztaty w Ełku mają na celu zwiększenie umiejętności, rozumienia gry bramkarza w nowoczesnej piłce nożnej!

27 październik – ZAMKNIĘCIE LISTY UCZESTNIKÓW

Zapraszamy wszystkich młodych bramkarzy na intensywne szkolenie, które odbędzie się w dniach 02 – 06 grudnia. To doskonała okazja, aby pod okiem doświadczonych trenerów doskonalić swoje umiejętności, poprawić technikę bramkarską oraz piłkarską, a także spędzić czas w atmosferze sportowej rywalizacji i pasji do bramkarstwa!

W trakcie pięciodniowych warsztatów uczestników czeka pięć jednostek treningowych po 90 minut, czyli zapewniamy 450 minut specjalistycznego treningu. Bramkarze biorący udział w wydarzeniu intensywnie popracują nad techniką bramkarską – techniką chwytu z upadkiem, grą 1×1, grą na przedpolu, a także techniką piłkarską. Do tego wszystkiego na golkiperów czekają treningi motoryczne dostosowane pod specyfikę gry bramkarza.

Ponadto w naszej szerokiej ofercie uczestnicy warsztatów wezmą udział w wykładzie szkoleniowym oraz wykładzie z psychologiem sportowym, a „wisienką na torcie” będzie konkurs pojedynków 1×1! Do wygrania będą naprawdę atrakcyjne nagrody!

Szczegóły warsztatów:
Termin: 02 – 06 grudnia 2024 roku
Miejsce: Obiekty Zespołu Szkół Sportowych w Ełku (ul. Suwalska)
Czas trwania: 16:15 – 20:00
Wiek bramkarzy: 7 – 18 lat
Koszt: 759 zł

Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się już dziś i nie przegap szansy na rozwój swoich umiejętności bramkarskich!