Trójka młodych bramkarzy trenujących w Keepers Skills uczestniczyła w czwartek w Mrągowie w konsultacjach do tworzącej się kadry Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2015.
Nasi Keeperzy dali z siebie wszystko i wrócili z konsultacji zadowoleni oraz bogatsi o kolejne cenne doświadczenia.
Sama obecność na konsultacjach kadry to świetny bodziec motywacyjny dla młodych golkiperów i potwierdzenie, że codzienna, systematyczna praca na treningach przynosi efekty.
Co będzie dalej?
Praca lubi ciszę.
Gratulujemy: Szyszkowskiemu, Kamińskiemu i Ruchlewiczowi oraz trzymamy kciuki za kolejne wyzwania!
