Dawid Kalwajtys otrzymał powołanie na najbliższy, a zarazem ostatni mecz mistrzowski reprezentacji Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej U-14 przeciwko Podlaskiemu ZPN. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca.

Za Dawidem bardzo intensywny rok, który przyniósł mu wiele cennego doświadczenia i sportowego rozwoju. Dwa lata spędzone w kadrze województwa są najlepszym potwierdzeniem jego zaangażowania, systematyczności oraz ciężkiej pracy wykonywanej każdego dnia na treningach w Keepers Skills.

To wyjątkowy moment i zwieńczenie ważnego etapu w piłkarskiej drodze młodego bramkarza.

Dawid, gratulujemy kolejnego wyróżnienia i życzymy powodzenia w ostatnim meczu w barwach WMZPN! Trzymamy kciuki!