We wtorek Dawid Kalwajtys zaliczył kolejną konsultację bramkarską organizowaną przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, która odbyła się w Olsztynie.

Była to ostatnia konsultacja w kończącym się sezonie 2025/26 i już dziś śmiało możemy powiedzieć, że młody bramkarz Mazura Ełk, trenujący w naszych szeregach, wykonał kawał tytanicznej pracy!

Systematyczność, zaangażowanie i ciężka praca na każdym treningu przynoszą efekty!

Jesteśmy przekonani, że to będzie procentować w kolejnych miesiącach i sezonach.
Brawo Dawid, działamy dalej!

fot. WMZPN