Za nami kolejny weekend ligowych potyczek, w których część bramkarzy trenujących w naszych szeregach wybiegła na boiska.

Kolejne zwycięstwa zaliczyli bramkarze Rony 03, którzy wraz z drużyną „rozbili” swoich rywali. Podopieczni trenera Tomka Kowalko występujący w I lidze wojewódzkiej C2 w pierwszym spotkaniu na wiosnę rozprawili się z Kłobukiem Mikołajki 4:1! Całe spotkanie rozegrał Paweł Danielczyk. Dawid Minda oraz Adam Kruszko, czyli podopieczni trenera Jakuba Lasoty również wysoko zakończyli swoje spotkanie w Ekstraklasie Młodzika D1 nie dając szans Stomilowi Olsztyn, pokonując go 5:1!

Zdecydowanie z gorszym nastrojem swoje ligowe potyczki zakończyli Aleksander Wilczewski oraz Błażyński, którzy musieli uznać wyższość rywala. Podopieczni trenera Patryka Gondka przegrali z Mamrami Giżycko 0:5. Młodzi bramkarze mieli sporo pracy, zaliczyli kilka udanych interwencji, wygrali parę pojedynków 1 vs 1, lecz to było za mało. Traktujemy to jako lekcję i pracujemy dalej!

Jakub Kuczyński, czyli bramkarz wypożyczony z Rony 03 do Znicza Białej Piski wciąż czeka na debiut na IV – ligowych boiskach. Natomiast Igor Rapita, Kacper Danielczyk oraz Gabriel Wasilewski zaliczyli pauzę w kończącym się weekendzie.

Wyniki bramkarzy:
– C1 I Liga Wojewódzka Trampkarz; Mazur Ełk 0 – 5 Mamry Giżycko; 40 minut – Aleksander Wilczewski, 40 minut – Aleksander Błażyński
– C2 I Liga Wojewódzka Trampkarz; Rona 03 Ełk 4 – 1 Kłobuk Mikołajki; 80 minut – Paweł Danielczyk
– D1 Ekstraklasa Młodzik; Rona 03 Ełk 5 – 1 Stomil Olsztyn; 30 minut – Dawid Minda; 30 minut – Adam Kruszko