Trójka młodych bramkarzy trenujących w Keepers Skills uczestniczyła w czwartek w Mrągowie w konsultacjach do tworzącej się kadry Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2015.

Nasi Keeperzy dali z siebie wszystko i wrócili z konsultacji zadowoleni oraz bogatsi o kolejne cenne doświadczenia.

Sama obecność na konsultacjach kadry to świetny bodziec motywacyjny dla młodych golkiperów i potwierdzenie, że codzienna, systematyczna praca na treningach przynosi efekty.

Co będzie dalej?

Praca lubi ciszę.

Gratulujemy: Szyszkowskiemu, Kamińskiemu i Ruchlewiczowi oraz trzymamy kciuki za kolejne wyzwania!