Niestety, przygoda ŁKS-u Łomża w barażach zakończyła się na pierwszej rundzie. W środowym meczu o awans drużyna Mateusza Danielczyka po emocjonującym spotkaniu uległa Górnikowi Polkowice 2:3. Mimo ambitnej walki do ostatniego gwizdka i ogromnego wsparcia kibiców, tym razem to rywale okazali się skuteczniejsi.

„Dziku”, gratulujemy świetnego sezonu i trzymamy kciuki za kolejne wyzwania. Jesteśmy przekonani, że to doświadczenie zaprocentuje w przyszłości!

fot. ŁKS Łomża