Mateusz Danielczyk, były podopieczny Keepers Skills i uczestnik naszych obozów bramkarskich, został właśnie wicemistrzem III ligi (grupa I) wraz z drużyną ŁKS-u Łomża!
„Dziku” ma za sobą znakomitą rundę wiosenną i odegrał bardzo ważną rolę w sukcesie zespołu z Łomży. Serdeczne gratulacje dla Mateusza, całego sztabu szkoleniowego oraz drużyny ŁKS Łomża za świetny sezon!
Po rundzie jesiennej, którą obserwował głównie z ławki rezerwowych, Mateusz podczas zimowych przygotowań wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie i nie oddał go już do końca sezonu 2025/26. To doskonały przykład tego, jak determinacja, cierpliwość i ciężka praca potrafią zaprocentować.
Runda wiosenna Mateusza Danielczyka:
• 14 rozegranych meczów na 15 możliwych
• 1260 minut spędzonych na boisku
• 6 czystych kont
• Regularnie wysokie oceny za występy
Świetna postawa Mateusza została również doceniona przez kibiców. Na portalu usports został wybrany Młodzieżowcem Kwietnia, a dwa tygodnie temu znalazł się także w „11” kolejki.
To jednak jeszcze nie koniec emocji! Dzięki zdobyciu wicemistrzostwa III ligi ŁKS Łomża wciąż ma szansę na awans do II ligi. Przed drużyną mecze barażowe, które zadecydują o dalszych losach sezonu.
Mateusz, gratulujemy fantastycznej rundy i życzymy dalszego rozwoju oraz kolejnych sukcesów na piłkarskiej drodze! Trzymamy kciuki za następny sezon!
fot. ŁKS Łomża
