Z radością informujemy, że bramkarz Mazura Ełk, trenujący w naszych szeregach, otrzymał kolejne powołanie na grę wewnętrzną Akademii Polonii Warszawa U-14!

To dowód na to, że jego codzienna ciężka praca przynosi efekty. Świetna postawa podczas poprzednich testów oraz udział w styczniowym obozie przygotowawczym zaowocowały kolejną szansą, którą w pełni sobie wypracował.

Dawid – gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze kroki!

PS. Co będzie dalej? Praca lubi ciszę…