W minionym tygodniu bramkarz trenujący w szeregach Keepers Skills, a także uczestnik nadchodzącego obozu bramkarskiego, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w Akademii Lechii Gdańsk.
Seweryn Hac, bo o nim mowa, otrzymał w maju zaproszenie na testy do gdańskiego klubu. Przez kilka dni trenował pod okiem szkoleniowców Akademii Lechii, pokazując swoje umiejętności, zaangażowanie i bramkarski charakter.
To kolejne cenne doświadczenie na jego piłkarskiej drodze i efekt systematycznej pracy wykonywanej każdego dnia.
Jak poszło Sewerynowi?
O tym opowiemy już niebawem, ponieważ – jak wiadomo – praca lubi ciszę!
Trzymamy kciuki i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!
