W minionym tygodniu bramkarz trenujący w szeregach Keepers Skills, a także uczestnik nadchodzącego obozu bramkarskiego, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w Akademii Lechii Gdańsk.

Seweryn Hac, bo o nim mowa, otrzymał w maju zaproszenie na testy do gdańskiego klubu. Przez kilka dni trenował pod okiem szkoleniowców Akademii Lechii, pokazując swoje umiejętności, zaangażowanie i bramkarski charakter.

To kolejne cenne doświadczenie na jego piłkarskiej drodze i efekt systematycznej pracy wykonywanej każdego dnia.

Jak poszło Sewerynowi?

O tym opowiemy już niebawem, ponieważ – jak wiadomo – praca lubi ciszę!

Trzymamy kciuki i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!