Jakub Kuczyński rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie w sezonie 2023/24. W barwach Znicza Biała Piska rywalizował przeciwko Czarnym Olecko w ramach rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Zespół prowadzony przez Przemysława Kołłątaja pewnie pokonał rywali z Olecka 5:2. Od pierwszej minuty między słupkami Znicza zobaczyliśmy bramkarza trenującego w naszych szeregach, który niestety dwukrotnie kapitulował w tym spotkaniu. W 24. minucie Kuba był bez żadnych szans po bardzo mocnym strzale z ostrego kąta po dalszym słupku pod poprzeczkę. Tak, przy drugim trafieniu zawodnik Czarnych Olecko wykorzystał złe ustawienie młodego golkipera, a dokładniej zbyt wysokie ustawienie.

Kuba w spotkaniu zaliczył kilka udanych interwencji, dobrze rozgrywał piłkę, a także prawidłowo kierował blokiem defensywnym. Niebawem skrót meczu w wykonaniu naszego bramkarza!